Wysyłka towaru

Wszystkie zamówienia krajowe wysyłamy Kurierem DHL, paczka dotrze na adres podany w formularzu zamówienia, może być to adres domowy lub adres Państwa pracy.

Jeśli jest to adres domowy Kurier może dotrzeć wieczorem, do godziny 21, jeśli jest do adres pracy paczka będzie dostarczona w godzinach 9-16.
 
Kurier spróbuje dostarczyć przesyłkę dwa razy. Gdy to się nie uda, przesyłkę trzeba samodzielnie odebrać w centrum dyspozycyjnym, lub skontaktować się z kurierem. Odpowiedni adres i telefon kurier pozostawi na drzwiach na specjalnej kartce.

Orientacyjne koszty wysyłki  (paczka do 30kg):

 

  •  19,00 zł brutto 

 Jeśli zamówienie nie przekracza 1000 zł klient pokrywa koszt transportu . Zamówiony towar zostanie wysłany na adres podany jako adres dostawy.

Możliwy jest odbiór osobisty zamówienia w naszej firmie 
KORAL 92-202 Łódź ul. Piłsudskiego 92

koszt przesyłki wtedy nie występuje

 

Termin realizacji zamówienia :

 

Staramy się, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Jeśli przy produkcje jest podana informacja o tym, że jest na stanie lub, że dostępność jest 1 dzień, wysyłka następuje najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. Kurier UPS dostarcza zamówienie z reguły następnego dnia roboczego

 Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie lub pocztą e-mail. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy klient nie poda numeru telefonu kontaktowego.

Podjętego od kuriera towaru nie można mu zwrócić. Kurier tylko dostarcza przesyłkę i podejmuje kwotę, na jaką została wystawiona faktura zakupu. Nie może zabrać już otwartej przesyłki z powrotem.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o telefon, lub pytania można zadawać w zakładce KONTAKT Uwaga: sugerujemy dokładne sprawdzenie stanu technicznego opakowania transportowego, jego mechanicznych uszkodzeń, zawilgocenia itp. Jeżeli opakowanie zostało zniszczone w sposób mogący mieć wpływ na jakość towaru, prosimy nie odbierać przesyłki. Po pokwitowaniu odbioru, cała odpowiedzialność spada na kupującego. Anulowanie zamówienia Wycofanie zamówienia możliwe jest telefoniczne pod numerem: 42 250-50-14 Uwaga! Nie możemy anulować zamówienia, które zostało wysłane.